Kaderlerine Terk Edilmiş 16 Köpeğin Muhteşem Geri Dönüşü

Bazıları sahiplerince terk edilmiş, bazılarının da sahipleri vefat etmiş böylece kendi kaderine sokaklara terk edilmiş köpeklerin, önceki ve sonraki hali.


71
77 Paylaşım, 71 Beğeni

Bazen unutuyoruz ama bu dünya biz insanların değil, bu dünyayı başka canlılarla paylaşıyoruz. Bizim yaşam haklarımız kadar onlarında bu dünyada hakları mevcut. Bu canlılara bazen evmizin kapısını açarak onları kendimize, ailemize, çocuklarımza arkadaş ve dostlar yapıyoruz. Bazen sorumlulukları ağır geldiğinden, bazen ölüm hastalık gibi elde olmaya sebeplerden ötürü onları sokaklara kendi kaderlerine terk ediyoruz. İşte o sokaklarda  terk edilmiş haldeyken bulunan ve ikinci hayat şansı verilen dünyadan 16 köpeğin önceki ve sonraki halleri ve kısa hikayeleri.

 1. 1 Köpeğimizin Adı Rasta


  Kanada'da Montreal sokaklarında ilk fotoğraftaki gibi, tüyleri biribirine yapışmış, uzamış korku filminden kaçmış görüntüsünde bugünkü sahiplerince alınarak gerekli bakımları yapılan rasta şimdi mutlu bir köpek.

 2. 2 Bu Dostumuz da Miley


  Bir çöp yığınını kendine evi olarak benimsemiş miley bulunduğunda vücudunda ağır yaraları ve hareket ile ilgili ciddi problemleri varmış. Bulunduğu halden şimdiki beyaz sevimli haline dönüşümü gerçekten  bir mucize olmuş. O bu yeni sahiplerine borçlu.

 3. 3 Adı Kenzie


  Eski sahiplerince sokağa terk edilmiş, bulunduğu hali üstteki gibi fotoğraflanmış dostumuz Amerika'da  San Antonio'da mutlu bir hayat sürüyor. Değişim şaşkınlık verecek kadar güzel ve insanı mutlu eden bir duygu.

 4. 4 Ellen


  Sadece dişleri görünüyormuş bulunduğunda, hayvanın birbirine yapışmış ve uzamış tüyleri kendi kilosunun ağırlığına ulaşmış. Şimdi sıfırdan bir hayatı var.

 5. 5 Güzel Kız Dolly


  Los Angelas sokaklarında yemek ararken şimdiki sahibince sahiplenilen bu küçük  kız  Dolly üzerinden tam fazladan  4,5 kg tüy ve kir çıkmış. Eski haliyle şimdiki hali arasında çok büyük fark var.

 6. 6 Dolly


  Eski sahibince sokağa atılmış bu küçük dostumuz tam bir yıl kadar sokaklarda hayat mücadelesi vermiş, Los Angeles ve California merkezli kar amacı gütmeyen  bir hayvan kurtarma grubunca kurtarılınca kendi için ikinci bir şans yakalamış.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

71
77 Paylaşım, 71 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok İyi Çok İyi
3
Çok İyi
Yerim Yerim
1
Yerim
Yok Artık Yok Artık
16
Yok Artık
Hoş Değil Hoş Değil
15
Hoş Değil
Çok Acı Çok Acı
17
Çok Acı
Kızgın Kızgın
11
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
O Ne Lan O Ne Lan
13
O Ne Lan

Yorumlar

yorum

Bir format seç
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri