Evrime Kafa Atan 10 Çocuk Sinema Yıldızı

Kesinlikle ekranın yıldızlarının çocukluğu ve şuan ki halini gösteren fotoğrafları görünce bunlara ne olmuş diyeceksin.


51
59 Paylaşım, 51 Beğeni

Çocukluğunda çirkin ve gösterişsiz görünümüyle bile ekran karşısına geçmeyi başarabilmiş şimdi ise belki de dünyanın en iyi yüzleri arasında yer alıyorlar. Evrime kafa atan 10 çocuk sinema yıldızı, bunlara ne olmuş böyle dedirtecek cinsten.

Harry Potter’ın en önemli yıldızlarından Hermione Granger’ın ilk zamanlardaki halini düşünün. Çocukluk zamanlarında kimse dönüp bakmazken şimdi ise dışa vurduğu bakışlarla ve çekiciliği ile tüm gözler üstünde.

10- Alexa Penavega

Alexa-Penavega

Casus çocukların (Spy Kids) sevimli oyuncusu güzel bir sarışına dönüştü. Ustura filminde katil gibi göründü ve büyürken geçirdiği evrim herkesin aklını uçurdu. 2014 yılında Carlos Pena’yla evlendikten sonra soy adını Penavega’ya değiştirdi. Alexa Ellesse vega’da doğdu.

9- Nicola Peltz

Nicola-Peltz-önce-ve-sonra

Nicola Peltz son hava bükücü filminde garip görünümlü bir çocuk oyuncuydu. Şimdilerde ise çekici bir genç bayana dönüştü. Hem oyunculuk yetenekleriyle hem de sahip olduğu güzelliğiyle insanları etkilediğini gördüler. Babası milyarder Nelson Peltz, bir zamanlar Snapple içki şirketine sahipti.

8- Jonathan Lipnicki

Jonathan-Lipnicki-önce-ve-sonra

Küçük Kardeşim (Stuart little) filminde rol alıyordu. Çocukluğu ve şuan ki hali arasında dağlar kadar fark var. 1990’da doğan aktör, neredeyse 27 yaşında.

7- Josh Peck

Josh-Peck-önce-ve-sonra

Yıllar önce ki haliyle bir gün aranan bir adama dönüşeceğini düşünmezdik. Eski haliyle şuan ki hali yan yana getirildiğinde gerçekten büyük bir değişime tanık olduğunu görebilirsin. Şuan bir yıldız oldu ve üzerinde birikmiş bir servet var. 2.5 milyon dolar.

6- Tania Raymonde

Tania-Raymonde-önce-ve-sonra

Kara kaşlı ve kara gözlü küçük bir kız çocuğuydu. Ancak, günümüzde çok daha çekici ve güzel. Raymonde aynı zamanda Maroon ve Adam Levine ile birlikte aynı karede yer almıştı.

5- Matthew Lewis

Matthew-Lewis-önce-ve-sonra

Harry Potter’da gördüğümüzde Matthew Lewis bebek yüzü olan, tatlı, unutkan bir çocuktu. Şimdi ise çekici bir sinema yıldızı.

4- Alyson Stoner

Alyson-Stoner-önce-ve-sonra

Alyson Rae Stoner (11 Ağustos 1993), Amerikalı oyuncu, şarkıcı ve dansçıdır. Bilinen rolleri The Suite Life of Zack & Cody (Max rolüyle), Sürüsüne Bereket (Sarah Baker rolüyle), Step Up (Camille Gage rolüyle) ve Camp Rock ‘tır ( Caitlyn Gellar rolüyle). Phineas ve Ferb ‘de Isabella’yı seslendirmektedir.

3- Alex D. Linz

Alex-D.-Linz-çocukluğu-ve-şimdiki-hali

Evde tek başına 3 filminde oynamıştı. 29 yaşındaki aktör şimdilerde unutuldu gitti.

2- Joseph Gordon Levitt

Joseph-Gordon-Levitt-önce-ve-sonra

Joseph Leonard Gordon-Levitt, Amerikalı aktör ve yönetmen. Çocuk oyuncu olarak başladığı kariyerinde (500) Days of Summer filmiyle çıkışa geçmiştir.

Yahudi bir ailenin çocuğu olarak Los Angeles, Californiya’da doğdu ve Sherman Oaks’da büyüdü. Amerika Birleşik Devletleri Kongresi için California 1970’lerde için koştu Babası Dennis Levitt gazeteci, annesi Jane Gordon ise siyasetçiydi. 1974 doğumlu Dan adlı bir kardeşi vardır.

1- Nicholas Hoult

Nicholas-Hoult-önce-ve-sonra

Nicholas Caradoc Hoult (7 Aralık 1989) İngiliz aktör ve model. En bilinen filmleri, About a Boy (2002), A Single Man (2009), X-Men: First Class (2011), Warm Bodies (2013) ve Dev Avcısı Jack (2013). Mad Max: Fury Road. Gençlik drama serisi Skins’te Tony Stonem karakterini canlandırmıştır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

51
59 Paylaşım, 51 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Çok İyi Çok İyi
17
Çok İyi
Yerim Yerim
15
Yerim
Yok Artık Yok Artık
14
Yok Artık
Hoş Değil Hoş Değil
11
Hoş Değil
Çok Acı Çok Acı
10
Çok Acı
Kızgın Kızgın
8
Kızgın
Korkunç Korkunç
15
Korkunç
O Ne Lan O Ne Lan
10
O Ne Lan

Yorumlar

yorum

Bir format seç
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri